świnoujście promenada, gdzie warto ?

świnoujście promenada, gdzie warto ?

Poszukujemy komfortowych noclegów w Świnoujściu. Cena nie ma takiego znaczenia byle były dobrze wyposażone.

ukrwios

Posty: 1

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i sprawdzić czy się tam nam podoba. Jeśli nie to mamy mnóstwo miejsc w pobliżu, które na pewno warto będzie odwiedzić i sprawdzić.

Romantykk

Posty: 3

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Osób było mnóstwo, lecz jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, wobec tego polecam to miejsce.

Watuniaa

Posty: 19

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

mniszko

Posty: 5

 
Nie potrafię wskazać miejsca, jakie jest najlepsze w Świnoujściu, bowiem mam ich mnóstwo. Na pewno blisko promenady jest super, niemniej jednak tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bowiem chętnych mnóstwo.

untelekt

Posty: 9

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są niesłychanie dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Dzidzia

Posty: 9

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, iż to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, niemniej jednak najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeżeli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

pawel253

Posty: 3