apartamenty na doby Gdynia

apartamenty na doby Gdynia

Witam, znacie jakąś stronkę z noclegami? Szukam fajnego apartamentu z Krakowie na weekend. Pomóżcie.

22elzo

Posty: 24

 
Lepszego serwisu do wynajęcia apartamentu niż www.waszenoce.pl nie znajdziesz. Super opcja na weekend i krótszy wypad ze znajomymi. Swojego czasu ostro imprezowałem ze znajomymi we Wrocławiu. Zatrzymaliśmy się w bardzo tanim apartamencie nieporównywalnym jakością do standardu hotelowego. To jest to! :)

Dragon

Posty: 16

 
Jeżdżę regularnie na spotkania biznesowe w różnych punktach kraju i nie wyobrażam sobie życia bez apartamentów wynajmowanych na dobę. Po prostu cudowna oferta, bez żadnych formalności. Załatwiasz online, dostajesz klucze i tyle.

Abaddon616

Posty: 27

 
Z dziewczyną, co jakieś dwa tygodnie jeździmy na weekend do Poznania, Krakowa i Gdańska. Najbardziej lubimy te miasta :) Mamy już gotowe pokoiki i zawsze, powtarzam zawsze wynajmowaliśmy je na doby w www.waszenoce.pl. Przepiękna sprawa, mówię ci szczerze, bo procedury są zorganizowane online. Mają mnóstwo pozytywnych opinii. Poczytaj sobie i dawaj z nami na weekend :) Warto sobie pomagać :) Pozdrawiam serdecznie.

Deltabox84

Posty: 19

 
Całe szczęście mam pracę mobilną i powiem Ci jedno. Jeżeli skorzystasz ze strony www.waszenoce.pl zwiedzisz przez kilka miesięcy całą Polskę, ostro tanio. Masz tam wyszukiwarkę i znajdziesz dosłownie dowolną jakość. Byłem w Krakowie chyba dwa tygodnie z nimi, zero problemów, zero zaliczek, kontakt całodobowy właściwie. Solidna firma i widać mają wielu klientów, bo baza ciągle rośnie.

endrjuuu

Posty: 22

 
A po co masz siedzieć w hotelu i być pod obserwacją? Wynajmij jak człowiek prywatny pokój, ewentualnie całe mieszkanie i baw się dobrze ;)

beniek

Posty: 17

 
Wynajmuję raz w miesiącu na trzy dni super apartament nad morzem, zapraszam znajomych i relaksujemy się w ulubionych klubach. Szukaj ofert. Są na sto procent.

Basienka45

Posty: 18

 
Byłem raz w Krakowie z serwisem www.waszenoce.pl. Pojechałem na trzy dni pozwiedzać. Dali mi zakwaterowanie w pokoju o bardzo wysokim standardzie. Wszystko załatwiłem online. Możesz sobie ustawić, jakie chcesz kryteria wyszukiwania. Wyjazd, liczbę osób, itp. Żadnych zaliczek!!!

Marko

Posty: 29

 
Jak zależy ci na mieszkaniu wynajmowanym na dobę to wykorzystaj koniecznie portal www.waszenoce.pl. Trafisz tylko na uczciwe oferty, bo wszystko masz ocenione i opiniowane na bieżąco. Mają pokoje w każdym większym mieście w kraju. Na podróż dla dwóch osób, dla biznesmenów idealna sprawa.

Mamusek3

Posty: 20