Wesele Wieliczka, gdzie polecicie ?

Wesele Wieliczka, gdzie polecicie ?

Hej.
Czy ktoś z Was odwiedzał kopalnię soli w Bochni? Pytam, bowiem planujemy wspólnie z rodziną weekendowy wypad w te okolice i bierzemy pod spostrzeżenie zjazd pod ziemię do kopalni soli.

Dajcie znać :)

Dr Nemo

Posty: 15

 
Pokoje w Wieliczce możecie wynająć zarówno w większych obiektach, jak i w prywatnych kwaterach. Szczerze to nie wiem, która z możliwości będzie Wam bardziej odpowiadała.

Dresiq

Posty: 16

 
Trafnym pomysłem było wesele w Wieliczce, jakie zorganizowałem wspólnie z moją aktualną małżonką. Jesteśmy niesłychanie zadowoleni z faktu, iż odbyło się właśnie tam. Mieliśmy szeroki wybór sal, fajne zespoły grające w okolicy, a zarówno znaliśmy doświadczonych fotografów i kamerzystów. Mieliśmy prosto :)

czesławek

Posty: 12

 
Nie ukrywam, iż ślub Wieliczka, jakie organizowaliśmy było strzałem w dziesiątkę. Wszystko udało się zamknąć w naprawdę niesłychanie niewielkim budżecie.

Pzengota

Posty: 30

 
Odwiedziłem kopalnię soli w Bochni, gdy byłem wspólnie z dziećmi na wakacjach. Były zachwycone, ponieważ jest w niej niesamowicie dużo atrakcji, których sam się nie spodziewałem. Dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy ponad 200 metrów pod ziemią. Naprawdę świetna sprawa. Polecam!

LKC00

Posty: 11

 
Miałem okazję wybierać hotel w Wieliczce i wydaje mi się, że bardzo dobrze trafiłem. Teraz mogę Wam polecić to, co zaoferuje Wam obiekt http://www.nawierzynka.pl. Bardzo miła obsługa i dobre ceny. Na pewno nie pożałujecie pobytu w tym miejscu.

Sprawdzone!

Radziu

Posty: 11

 
W sumie każdy hotel Wieliczka stanowi wydatek przekraczający 100 złotych za noc. Mówię w tym przypadku o cenie za 1 lub 2 osobowy pokój. Wiele zależy od obiektu, w którym chcecie się przespać i jego standardu. Najlepiej wybierać pokój rzecz jasna z łazienką.

Penio

Posty: 13

 
Odwiedzałem dwukrotnie jeden hotel w Niepołomicach, ale teraz postanowiłem rozejrzeć się za czymś innym. Wynająłem miejsce w sąsiadującym hotelu, aby po prostu spędzić noc gdzie indziej :)

Iunae_Milt

Posty: 19

 
Odnoszę wrażenie, że hotel w Niepołomicach to przedmiot zainteresowania bardzo dużej liczby użytkowników tego forum. Polecam portale ułatwiające składanie rezerwacji na miejsca hotelowe. Tam jest taniej.

89ostry89

Posty: 15

 
Ciekawiło mnie to, jak prezentuje się kopalnia soli „od środka” i miałem okazję niedawno się o tym przekonać. Nie pamiętam, natomiast płaciłem chyba 30 lub 40 zł za wstęp razem z przewodnikiem. Da radę taniej poza sezonem.

stopiw7

Posty: 19