Stadnina koni władysławowo - POMOCY!!

Stadnina koni władysławowo - POMOCY!!

Witam, chcę szybko znaleźć pole namiotowe we władysławowie. Nigdy nie byliśmy w tym mieście, czekamy na wasze podpowiedzi.

gabryś99

Posty: 16

 
My zawsze wyjeżdżamy do Władysławowa, taka nasza tradycja:) Polecamy więc te domki kempingowe nad morzem http://www.domki-kempingowe.com.pl. Sprawdzone od lat.

Dresiq

Posty: 16

 
Na tegoroczny wyjazd do władysławowa do spa po prostu nie mogę się już doczekać. Pokój mam zamówiony dopiero na sierpień. Mam nadzieję, że prędko zleci.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Ludzie wyjeżdżajcie do Władysławowa. Kocham to miasto od dziecka. Na terenie ośrodka, do którego wyjeżdżam jest super stadnina koni, taka szansa rozrywki nad morzem jest niesłychanie obiecująca. Można złapać bakcyla na całe życie. To właśnie tam nauczyłam się jeździć konno i pokochałam konie.

Sklepik

Posty: 17

 
My też planujemy znaleźć jakieś pole namiotowe nad morzem. Na razie nie niezwykle orientujemy się co do konkretnych miejsc, lecz we Władysławowie jak piszecie jest rzeczywiście mnóstwo szanse jeśli chodzi o wyjazd pod namiot. Oczywiście lepiej jest przy ośrodku.

czesiek555

Posty: 12

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi bardzo polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest bardzo atrakcyjnie.

GGregbard

Posty: 12

 
Nie da się wybrać czegoś taniego jeżeli chodzi o wczasy letnie. To po prostu kosztuje. Na ten rok zdecydowaliśmy się na pole namiotowe we władysławowie. Nabyliśmy już okazyjnie namiot, materace i śpiwory i czekamy na 13 lipca. Namiot to jednakże namiot.

E-GOista

Posty: 13