Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Czy uważacie, że warto wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to odpowiednie miejsce na pierwszy raz?

Rico

Posty: 12

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z jakiej sam korzystam i niezwykle Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest rzeczywiście wspaniała i przede wszystkim jest podczas nich sporo wybornej zabawy.

Darth9

Posty: 21

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

Klarka45

Posty: 16

 
Oczywiście, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już sporo początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Złoty

Posty: 13

 
Bez wątpienia pożądane byłoby posiadać umiejętność pływania na kajakach lecz jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz bowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Trener

Posty: 5

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

Lupusx

Posty: 14